Świętuj urodziny w świecie niekończącej się zabawy!

Marzysz o niezapomnianym przyjęciu urodzinowym? Spełnij marzenia z Hamleys!
Napisz do nas

1
Wybierz styl Twojego przyjęcia

Na początku zastanów się jakie będzie Twoje przyjęcie. Chcesz świętować jak superbohater? A może marzy Ci się przyjęcie jedynie dla dziewczynek w gronie najlepszych przyjaciółek? Wybór należy do Ciebie!

2
Wybierz swój wymarzony program.

To będzie przyjęcie szyte na miarę. Wystarczy, że powiesz co lubisz robić. Interesujesz się kolorowymi kosmetykami i lubisz eksperymentować? Wybierz animacje ze zdobieniem ciała i czuj się jak w salonie pięknośći. A może jesteś ciekaw przygody w Lustrzanym Labiryncie albo na torze wyścigowym? Możliwości są niemal nieograniczone.

3
Małe co nieco

Na przyjęciu nie może zabraknąć pysznych przekąsek. Wystarczy, że powiesz co mamy przygotować, a na urodzinowym stole znajdziesz ulubione słodycze, napoje i przekąski. Wystarczy wybrać. Jeżeli wolisz specjały Twojej mamy, nie ma żadnego problemu. Możesz przywitać gości własnym poczęstunkiem.

4
Bez niedźwiadka ani rusz!

Nasze misie dobrze wiedzą kiedy w Hameys odbywa się ważna uroczystość. Na pewno nie zapomną o Twoich urodzinach. Miś Hamleys i jego siostra Hattie na pewno wprawią wszystkich w świetny humor i zapozują do pamiątkowych zdjęć.