Zabawa się zaczyna!

Zapisz się do otrzymywania newslettera. Swój e-mail możesz dodać w okienku na dole strony ale najpierw poznaj nasze atrakcje!

Bludiště - Hamleys Bludiště - Hamleys

Labirynt Luster

Wejdź do Lustrzanego Labiryntu i poczuj się jak Alicja w Krainie Czarów. Jesteś pewien, że rozpoznasz różnicę między odbiciem w lustrze, a drogą do wyjścia? Efekty świetlne, lasery i niezwykłe dźwięki sprawią, że każdy krok to prawdziwe wyzwanie. Warto wyostrzyć swoje zmysły i poddać się niezwykłej przygodzie

Cena biletu: 15 zł/ bilet pojedynczy, 45 zł/ bilet rodzinny (max. 6 osób).
Pokonuj Labirynt z całą rodziną tak długo jak zechcesz.

Tor wyścigowy

Gotowi, do startu… START! Właśnie ruszył wyjątkowy wyścig, na którym główną gwiazdą jesteś TY! Wybierz kolor swojego auta i rzuć rękawice wszystkim, którzy mają odwagę się z tobą zmierzyć. Pamiętaj, na szali jest puchar formuły Hamleys.

Cena przejazdu: 5 zł
W jednym wyścigu może brać udział 6 kierowców.

Wodny świat

Czas na wodne eksperymenty! Co się stanie z łódką kiedy wrzucisz ją w wielki wir? Na jakiej zasadzie działa wodny młyn? Odwiedź wodny świat i przekonaj się sam! Podciągnij rękawy i zacznij zabawę.

Atrakcja jest darmowa. Baw się jak długo chcesz!

Mówiące drzewo

Nasz liściasty przyjaciel chce Ci opowiedzieć o swoich przygodach. Posłuchaj o tym kto mieszka wśród jego gałęzi i czy lubi gdy wiewiórki łaskoczą je puchatymi ogonkami. Uda Ci sie odgadnąć ile lat ma nasz leśny mędrzec?

Mówiące drzewo czeka na wszystkich odwiedzających Hamleys.

Strzelnica Nerf

Poćwicz strzelanie do celu. Marzysz o małym turnieju, który sprawdzi kto z waszej paczki został obdarzony sokolim wzrokiem? Uzbroj się w wyrzutnię Nerf i sprawdź czy trafisz w sam środek tarczy.

Dostęp do strzelnicy jest nieograniczony. Możesz ćwiczyć do woli.